FB   Twitter   You Tube
Sezóna 2018|19 začíná v pondělí 22. října 2018 v Katedrále sv. Víta českou premiérou - Biberovou Missou Salisburgensis. Abonmá v prodeji až do 13. listopadu 2018.
> více PROGRAM VSTUPENKY
Collegium 1704 oslaví v nadcházející sezóně 10 let od vzniku koncertního cyklu Hudební most Praha - Drážďany. Sezóna 2018/19 v drážďanském Annenkirche začíná 23. října.
> více PROGRAM VSTUPENKY

E-shop

Předchozí Další
Johann Sebastian Bach

Johann Sebastian Bach

Oboe concertos et cantatas/CD/

Josef Mysliveček

Josef Mysliveček

Violin Concertos Sinfonia et Ouvert...

Heinrich Ignaz Franz von Biber / Claudio Monteverdi

Heinrich Ignaz Franz von Biber / Claudio Monteverdi

Missa Salisburgensisčásti Selva Morale e...

Gaetano Donizetti

Gaetano Donizetti

Messa da Requiem [1835]/DVD/

Jan Dismas Zelenka

Jan Dismas Zelenka

Sonatas ZWV 181 a 2 oboi (violino) ...

Jan Dismas Zelenka

Jan Dismas Zelenka

Missa Divi Xaverii ZWV 12Litaniae de San...

Christoph Willibald Gluck

Christoph Willibald Gluck

Orfeo ed EuridiceBejun Mehta/Blu-ray/

Georg Fridrich Händel

Georg Fridrich Händel

La Ressurezione HWV 47/LIVE/

Collegium 1704 Vám přeje vše dobré v roce 2016!

PF 2016


Děkujeme za vaši přízeň v právě uplynulém roce a přejeme vám vše dobré do roku nadcházejícího! 


JAKÝ BYL ROK 2015?
Letošek byl pro nás opravdu zlomovým rokem: a to nejen tím, že jsme oslavili 10 let naší existence. Zásadními pro nás byly ​především ​koncerty ​​realizované po celé Evropě, zejména residence na prestižním Bachfest Leipzig a debut na Salzburger Festspiele, kam se v roce 2016 opět vracíme.
V Praze a v Drážďanech za sebou máme množství skvělých koncertů, jako bylo například  dvakrát po sobě vyprodané Rudolfinum s Bachovou Mší h moll, rozverná Sandrine Piau, mysteriózní Monteverdiho Mariánské nešpory v našem novém útočišti v Pražské křižovatce, nebo nedávná hvězdná Ann Hallenberg. Na těchto koncertech se s mnohými z vás pravidelně potkáváme: počet abonentů našich koncertů letos překročil úctyhodných 500! A za to vám patří veliký dík.

Také řady našich Mecenášů se k naší velké radosti rozšiřují: k dnešnímu datu má mecenášský klub přes 60 přispěvatelů z celého světa! Všem, kteří nás v letošním roce podpořili, srdečně děkujeme. Dvakrát ročně se scházíme na mecenášském setkání, otevíráme dveře na generální zkoušky, pomáháme se zajištěním vstupenek na exkluzivní evropské koncerty, Salzburger Festspiele nevyjímaje, obdarováváme čestnými vstupenkami na pražské a drážďanské koncerty a mnoho dalšího. Pokud jste dar ještě nestihli poslat, máte poslední možnost podpořit v tomto roce naše společné umění ... a odečíst si váš dar od základu daně 
> POSLAT DAR PRÁVĚ TEĎ


CO NÁS ČEKÁ V ROCE 2016?
V příštím roce nás hned v lednu čeká turné po nejprestižnějších evropských sálech: Collegium 1704 bylo opětovně pozváno do vídeňského Konzerthausu, belgického De Bijloke v Gentu, do Filharmonie v Kolíně nad Rýnem a Laeiszhalle v Hamburku. Velkou poctou je nám pozvání do sálu Berliner Philharmonie v květnu, velmi se těšíme i na koncert s Andreasem Schollem na Pražském jaru. Na Salzburger Festspiele zahájíme naše velké evropské turné s monumentální Missou Salisburgensis H.I.F. Bibera, které bude dál pokračovat v Concertgebouw Amsterdam, Chapelle Royale ve Versailles a na dalších úctyhodných místech. V rámci podzimního turné s Annou Bonitatibus zavítáme poprvé do Anglie, a to rovnou do slavné Wigmore Hall. To je výčet několika z našich mnohých projektů roku 2016, který bude mimořádně intenzivním na mezinárodní scéně.

Taktéž všechny nadcházející koncerty Sezóny v Praze a v Drážďanech budou pro nás událostí: počínaje zahájením tradice koncertních provedení oper s Purcellovým Dido and Aeneas 5. února v Rudolfinu, Scarlattiho Janovými pašijemi taktéž v únoru, Mesiášem na Velikonoce v Praze a v Drážďanech, nebo opětovnou návštěvou Raffaelly Milanesi na závěr sezóny 2015/16.


Těšíme se na setkávání na našich koncertech i v roce 2016 a ještě jednou děkujeme za vaši podporu a přízeň.

Do nového roku vám přejeme hodně štěstí a úspěchů


Vaše Collegium 1704
Collegium 1704 | prague baroque orchestra & vocal ensemble 
info@collegium1704.com | t. +420 234 697 959
join us on Facebook | follow us on Twitter

Odběr novinek

Collegium1704 Vám bude zasílat tyto informace:

Vyhledávání

FB Twitter You Tube flickr gr Pro cleny
Collegium 1704 o. p. s. Mánesova 813/4, 120 00 Praha 2 Tel: +420 246 052 456 E-mail: info@collegium1704.com